LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Premiera King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka i Resident Evil 5 w Premium Games

Cenega opublikowała komunikat poświęcony premierze m.in. gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka w serii Premium Games.

„Cenega z wielką przyjemnością informuje, że już dziś do serii Premium Games trafiły nowe tytuły! Już dziś zmierz się z hordami zombiaków w Resident Evil 5 i poznaj piękną Amelię w King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka! A już wkrótce prawdziwy wysyp nowych tytułów – już w najbliższym czasie do serii trafią inne największe hity – Batman: Arkham Asylum, Borderlands oraz S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci – a to tylko początek tegorocznych premier Premium Games...

King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka to Endoria z perspektywy walecznej księżniczki Amelii. Wcielając się w rolę Amelii podążymy śladami słynnego rycerza Billa Gilberta! Czy uda nam się uchronić Endorię przed niebezpieczeństwem? To zależy tylko wyłącznie od nas! Łatwo nie będzie, bo na każdym kroku będą czaić się na nasz żywot przeróżnej maści stwory! Na szczęście do dyspozycji będziemy mieć Podręcznego Smoka, który okaże się bardzo przydatny, gdy tylko o niego zadbamy i rozwiniemy jego 9 unikatowych umiejętności. Kontynuacja oferuje nam mnóstwo nowości m. in. możliwość podróżowania latającymi stworzeniami, a także awansu naszej walecznej postaci powyżej 50 poziomu! Dzięki temu żaden Wiertacz, ani Gremlin nie będzie nam straszny!

Resident Evil 5. Śmiertelne niebezpieczeństwo po raz kolejny grozi światu! W piekielnej Afryce rodzi się śmiercionośny T-virus zamieniający ludzi w chodzące potwory. Wcielając się w Chrisa Redfielda, agenta organizacji Bioterrorism Security Assessment Alliance (B.S.A.A.) i z pomocą Shevy Alomar, będziesz musiał stoczyć morderczy pojedynek ze złem. Przygotuj się na najbardziej ekscytujące safari w Twoim życiu! Resident Evil 5 to mistrzowski survival horror. Doskonałej jakości grafika w systemie High Definition wraz z możliwością podłączenia okularów 3D Vision na PC sprawi, że staniesz ze złem oko w oko. Dzięki doskonałemu trybowi kooperacji, połączysz siły i wspólnie z drugim graczem stawicie czoła przerażającym chmarom zombie oraz potężnym, zmutowanym bossom.

Więcej informacji o nowych tytułach Premium Games już wkrótce.”Klemens
2010-02-19 15:48:13