LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Premiera Ashes of the Singularity jeszcze w tym miesiącu

W serwisie Steam pojawiło się ogłoszenie twórców Ashes of the Singularity, w którym ujawnili, że ich najnowsze dzieło będzie miało premierę ostatniego dnia tego miesiąca.

Gra pojawiła się we wczesnym dostępie w październiku zeszłego roku, jako pierwsza produkcja na świecie wspierająca obsługę bibliotek DirectX 12.

Autorzy w ogłoszeniu dziękują fanom za zaangażowanie w proces tworzenia, które pomogło w dopracowaniu balansu gry oraz polepszeniu funkcji multiplayer. Do rozwoju tego trybu niewątpliwie przyczyniły się również piątkowe akcje „Devs vs Fans”, kiedy to deweloperzy gry bezpośrednio mierzyli się ze zwykłymi graczami. Studio podkreśla, że okres wczesnego dostępu pozwolił im m.in. dodać nowe mapy i utwory muzyczne, polepszyć efekty dźwiękowe oraz dopracować wielkie eksplozje. Wraz z wersją 1.0 udostępniona zostanie opcja dostosowywania map do własnych preferencji – instrukcje na temat tego, jak można to robić mają pojawić się wkrótce. Studio Stardock w najbliższych dniach opowie również o kampanii zatytułowanej Ascendancy Wars.

Źródło:
"AM" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-11 18:21:50