LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Poznaliśmy datę premiery Hand of Fate 2

Zespół Defiant Development jest na ostatniej prostej przed wydaniem gry Hand of Fate 2.

W oficjalnej informacji twórcy zdradzają dokładną datę premiery - gra ma ukazać się 7 listopada 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Przy okazji autorzy ujawnili czwartą towarzyszkę gracza, którą będziemy mogli zatrudnić podczas kolejnych rozdań. Ariadne of Stiegal (po lewej na powyższym obrazku) włada potężnym młotem, którym potrafi z kowalską siłą rozgnieść przeciwników na miazgę. Postać dołączy do nas jednak tylko wtedy, gdy główny bohater wykaże się swoją siłą podczas specjalnego wyzwania.

Hand of Fate 2 zapowiada się na ciekawe rozwinięcie pierwowzoru. Twórcy zdecydowali się na zachowanie istniejącego szkieletu zręcznościowej walki na magicznych arenach, która przypomina np. gry z serii Batman: Arkham i karcianych zmagań z Rozdającym, dodających do gry elementy w stylu roguelike. Tym razem zdobywane karty ekwipunku nie mają być jednak po prostu liniowymi ulepszeniami – deweloperzy chcą zachęcić użytkownika do nieco bardziej przemyślanego budowania własnej talii i zapewnią więcej różnorodnych umiejętności oraz stylów walki. Praktycznie każdy aspekt rozgrywki został znacząco poprawiony i rozbudowany, a pracownicy studia oceniają, że projekt jest około cztery razy obszerniejszy od oryginalnego zamysłu na sequel.

Gra posiada już własną stronę na platformie Steam. Choć nie znajdziemy tam oficjalnej ceny produktu, z dostępnych informacji wywnioskować można, że za tytuł zapłacimy ok. 25 euro (108 zł).

Źródło:
"Movis" - GRY-OnLine


Klemens
2017-10-05 20:41:37