LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Powstanie odzież inspirowana ubraniami z serii The Sims

Przedstawiciele koncernu EA poinformowali o nawiązaniu współpracy z włoskim domem modowym Moschino, który przygotuje linię ubrań inspirowaną strojami znanymi z serii The Sims.

Dyrektor kreatywny firmy - Jeremy Scott - zaprojektuje kolekcję kapsułową, a więc zestaw odzieży i akcesoriów pasujących do dowolnej sytuacji. Kostiumy trafią do sprzedaży na całym świecie 14 kwietnia.

Ubrania wyglądają niczym żywcem przeniesione z serii The Sims. Wśród strojów są między innymi strój kąpielowy Plumboby, t-shirt z lamorożcem i bluza z Króliczkiem Lodówkowym. Ta ostatnia trafi też do czwartej części cyklu jako wyposażenie dla wirtualnych ludzików.

Przykładowe produkty prezentują opublikowane przez EA i Moschino fotografie. Obrazy są jednak same w sobie dosyć nietypowe, ponieważ przedstawiają prawdziwych modeli na tłach zaczerpniętych z cyklu wykreowanego przez deweloperów ze studia Maxis.

Uwagę zwracają także pozy, które przyjmują widoczni na ilustracjach mężczyźni i kobiety. Najwyraźniej zamysłem autorów sesji zdjęciowej było odtworzenie charakterystycznych ruchów, wykonywanych przez Simów.

Źródło:
Piotr Bicki - Eurogamer.pl


Klemens
2019-04-12 09:52:43