LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Posłuchaj fragmentów ścieżki dźwiękowej do gry Uprising44

Studio deweloperskie DMD Enterprise oraz firma Cenega Poland ujawniły dziś garść informacji związanych ze ścieżką dźwiękową do powstającej gry o Powstaniu Warszawskim - Uprising44.

Wśród kompozytorów znalazł się Marcin Przybyłowicz, którego utwory mogliśmy już usłyszeć m.in. w Wiedźminie 2, Hard Reset i Afterfall. Próbki klimatycznej oprawy dźwiękowej umieszczone zostały w serwisie YouTube i na stronie internetowej wydawcy.

Graczy zaniepokojonych udziałem członków zespołu Afromental w pracach nad dubbingiem gry Uprising44 możemy uspokoić. W grze nie usłyszycie ani „Rock and roll in love”, ani nawet „Radio song”. Zamiast tego pojawi się klimatyczna ścieżka dźwiękowa, stworzona przez profesjonalnych kompozytorów muzyki do gier. Według zapewnień twórców będzie ona oddawać naturę postaci i lokacji, a także podkreślać atmosferę wydarzeń - entuzjastycznie zagrzewając do walki lub wyrażając smutek i przygnębienie.

- Staramy się, aby każdy rozdział miał osobny temat przewodni - muzyka inspirowana jest klasycznymi filmami wojennymi i połączona z nowoczesnymi formami wyrazu – wyjaśnia Michał Dziwniel, główny projektant gry ze studia DMD Enterprise.

Łącznie na ścieżce dźwiękowej do Uprising44 znajdzie się kilkanaście utworów. Dwa z nich – motyw przewodni oraz podkład muzyczny z menu głównego możecie już posłuchać na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube lub pobrać w formacie mp3 ze strony internetowej firmy Cenega Poland.

Źródło:
"Olek" - GRY-OnLine


Klemens
2012-02-06 19:53:31