LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Portal powraca... w małej grze logicznej o budowaniu mostów

Kultowy Portal powraca. Niestety, nie w postaci pełnoprawnej kontynuacji, lecz spin-offu zatytułowanego Bridge Constructor Portal.

Najprawdopodobniej okaże się ona grą logiczną w stylu chociażby World of Goo, w której naszym zadaniem będzie bezpiecznie przetransportowanie ładunku z punktu A do punktu B za pomocą skonstruowanych przez siebie mostów i gadżetów znanych z serii Portal, takich jak Portal Gun, czy żele zmieniające właściwości nawierzchni. Na drodze ciężarówki z ekwipunkiem staną nie tylko przeszkody terenowe, ale słynne wieżyczki, nad którymi pieczę sprawuje GlaDOS, sztuczna inteligencja będąca jedną z głównych „postaci” cyklu. W tę rolę w Bridge Constructor Portal ponownie wcieli się Ellen McLain.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, Bridge Constructor Portal zadebiutuje 20 grudnia na PC. Natomiast w pierwszej połowie 2018 roku pojawią się wersje na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na pewniki musimy jednak poczekać najprawdopodobniej do nocy z czwartku na piątek.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine


Klemens
2017-12-06 20:54:23