LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Polskie gry wśród największych kwietniowych premier na Steamie

Firma Valve podzieliła się wczoraj informacjami dotyczącymi dwudziestu największych premier na platformie Steam w kwietniu 2020 roku.

Na listę trafiły produkcje, które mogą pochwalić się największym przychodem uzyskanym w przeciągu dwóch tygodni po premierze lub liczbą unikalnych kont w przypadku gier free-to-play. Wśród wymienionych tytułów znalazły się aż trzy polskie gry – Drug Dealer Simulator, 112 Operator oraz Train Station Renovation. Oprócz nich bardzo dobrze poradziły sobie m.in. Resident Evil 3, Fallout 76, a także Gears Tactics.

Steam wyróżnił także dwie produkcje, które w zeszłym miesiącu wyszły z wczesnego dostępu i zainteresowały graczy na tyle, aby trafić na przedmiotową listę. Pierwszą z nich jest darmowa gra karciana utrzymana w tematyce II wojny światowej – Kards. Za tytuł ten odpowiada islandzkie studio 1939 Games. Drugą grą wartą uwagi jest Iratus: Lord of the Dead, za którego produkcję odpowiedzialne jest rosyjskie studio Unfrozen. To taktyczny roguelike osadzony w świecie nieumarłych i czerpiący garściami z popularnego Darkest Dungeon.

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine


Klemens
2020-05-23 19:25:26