LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Polska gra Anomaly: Warzone Earth druga wśród najlepszych produkcji na Maca

Polski zespół 11 bit studios pochwalił się zajęciem przez produkcję Anomaly: Warzone Earth drugiego miejsca w plebiscycie Best of Mac App Store 2011.

Wybrano w nim najlepsze gry i aplikacje, które pojawiły się na łamach Mac App Store w 2011 roku.

Bardzo dobrze oceniane dzieło rodzimego studia ukazało się na PC, Maca oraz platformy mobilne oparte na systemie iOS. Zajęcie drugiego miejsca w plebiscycie Best of Mac App Store 2011 to duży sukces polskiego dewelopera. Twórcy nie mają się czego wstydzić, bo przegrali jedynie z grą Sid Meier’s Civilization V – piątą odsłoną niezwykle popularnej serii strategicznej.

W ten sposób produkcja zespołu 11 bit studios zdobyła kolejne wyróżnienie przyznawane przez firmę Apple. W czerwcu tytuł otrzymał bowiem nagrodę Apple Design Award w kategorii Best of Mac App Store 2011 – Game of the Year Runner-Up. Z okazji tych osiągnięć, Anomaly: Warzone Earth jest dostępne na łamach Mac App Store w promocyjnej cenie 3,99 dolarów, czyli ok. 14 złotych.

Firma Apple wybrała także najlepsze aplikacje oferowane w ramach jej usługi. Zwyciężył program do edycji obrazu Pixelmator, wyprzedzając odpowiednika do modyfikacji muzyki o nazwie djay. Pełne zestawienie wyróżnionych tytułów znajduje się pod tym adresem. Użytkownicy systemów z rodziny Windows mogą mieć problemy z uruchomieniem strony.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine


Klemens
2011-12-12 19:07:54