LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Polska Farma 2017 - nadciąga kolejny rolniczy symulator

Firma Cenega poinformowała, że wyda w naszym kraju grę Polska Farma 2017 (Farm Expert 2017), czyli kolejny symulator farmy od studia PlayWay.

Co ciekawe, w 2015 roku deweloper ten stworzył Farm Expert 2016, które jednak w Polsce dystrybuowała firma Techland, a produkcja pojawiła się pod nazwą Symulator Farmy 2016. W tym roku zadebiutuje jej następca Symulator Farmy 17: Pure Farming, tworzony we współpracy z Ice Flames, więc gra PlayWay musi ukazać się pod innym tytułem, czyli Polska Farma 2017. Pomijając już te zawiłe kwestie związane z nazewnictwem, przejdźmy do konkretów dotyczących dzisiejszej produkcji.

Z przesłanej wiadomości prasowej dowiedzieliśmy się, że projekt ukaże się na PC-tach 2 września w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Jak to w tego typu grach bywa, gracze wcielą się w rolnika starającego się rozwijać swoje gospodarstwo, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta w dużym, otwartym świecie. Deweloperzy chwalą się zaawansowaną fizyką gleby, objawiającą się np. możliwością unieruchomienia sprzętu, i realistycznym modelem jazdy maszynami, wśród których znajdziemy licencjonowany sprzęt od takich firm jak: Kuhn, Grimme, Krampe, Pöttinger, Rauch, Landini, McCormick, Valpanada, Vogel&Noot, Kröger, Suer, Ponsse, HB-Brantner, FSI, Kuxmann, Sipma oraz Weremczuk.

Kolejną atrakcją będą szklarnie, gdzie mamy dbać o rośliny przy pomocy komputera pokładowego, pozwalającego chociażby na ustalenie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. Nie zabraknie także trybu multiplayer oraz wsparcia dla modów.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2016-08-02 14:36:14