LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Pokemon GO wkrótce dostanie pokemony z drugiej generacji?

Fani dokopali się do informacji o planowanych aktualizacjach do Pokemon GO.

Źródłem tych doniesień jest niedawna aktualizacja, na Androidzie opatrzona numerem 0.45.0. Na pierwszy rzut oka dodała ona głównie bonusy za codzienne powtarzanie pewnych czynności oraz wprowadziła kilka zmian w zbalansowaniu rozgrywki. Fani zaczęli jednak grzebać w kodzie patcha i znaleźli w nim masę wskazówek dotyczących zawartości nadchodzących łatek.

Przede wszystkim, w kodzie umieszczono wzmianki o stu nowych pokemonach, wśród których znalazły się takie gatunki jak Chikorita i Celebi. Do tego dochodzi 52 rodziny, w tym Lugia i Ho-Oh. Wszystkie te okazy należą do tzw. drugiej generacji pokemonów, jaka pojawiła się w konsolowych odsłonach. Do tej pory wszystkie 151 stworków dostępnych w Pokemon GO pochodziło z pierwszej generacji.

W kodzie znaleziono też informacje o nowym ruchu w postaci transformacji, który dodany zostanie do systemu bitewnego. Można też wywnioskować, że autorzy planują system misji, który będzie nam przydzielał konkretne zadania do wykonania. Szykowane są również zmiany mające zapobiegać blokowaniu dostępu do gymów.

Warto zauważyć, że patch wprowadził tylko niektóre elementy, które będą potrzebne do wzbogacenia gry o wszystkie te funkcje i nowości. Na razie studio Niantic zaczęło jedynie tworzyć fundamentów pod te zmiany. Znaczy to, że zapewne poczekamy przynajmniej kilka tygodni na pełne rezultaty tych starań. Mimo to dobrze wiedzieć, że autorzy wreszcie przeszli do prac nad prawdziwym rozwijaniem projektu, zamiast ograniczać się tylko do poprawek. Nowa generacja pokemonów jest w końcu czymś, na co gracze czekają praktycznie od momentu premiery Pokemon GO.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-11-08 19:31:21