LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Podwójna premiera w Stalowej Serii: TOXIKK. oraz StarDrive 2

Techland opublikował wczoraj komunikat poświęcony grom TOXIKK. oraz StarDrive 2.

Dzisiaj Stalowa Seria, linia gier wydawanych w ekskluzywnych steelbookach w cenie 49,90zł, wzbogaca się o dwa nowe tytuły: StarDrive 2 dla miłośników gier strategicznych oraz strzelaninę FPS TOXIKK.

StarDrive 2 – to długo wyczekiwana kontynuacja znanej gry strategicznej rozgrywającej się w kosmosie, łączącej w sobie elementy klasycznej strategii turowej 4X z walkami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym. W StarDrive 2 gracz wciela się w przywódcę jednej z 9 zróżnicowanych ras walczących o prym w kosmosie, budując i rozwijając swoje imperium. Swoje wpływy zwiększać można poprzez umiejętne prowadzenie dyplomacji i szpiegostwa, owocujące budową sojuszy, bądź też obierając ścieżkę wojenną i dominację na płaszczyźnie militarnej. Do tego niezbędna będzie umiejętna rekrutacja i rozwój bohaterów, którzy poprowadzą Twoją flotę do zwycięstwa oraz nieustanny rozwój technologiczny. Wizytówką marki StarDrive jest możliwość projektowania swoich własnych, potężnych statków wojennych oraz zaskakujące połączenie dwóch nurtów gier strategicznych: kosmiczne batalie rozgrywane są w czasie rzeczywistym, zaś bitwy naziemne toczą się w klasycznym systemie turowym.

Trailer StarDrive 2 można obejrzeć na naszym oficjalnym kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=nPnQlAmG_SA

TOXIKK. – to prawdziwa perełka na rynku FPS, niezwykle doceniona przez graczy jeszcze przed swoją premierą: 88% z blisko 1300 recenzji wystawionych przez graczy w Steam jest pozytywnych! TOXIKK. stanowi odpowiedź dla wszystkich miłośników FPS tęskniących za czasami, gdy o rezultacie pojedynku nie decydował osiągnięty poziom doświadczenia postaci, zdobyte umiejętności specjalne czy zakupione bronie, tylko własne umiejętności i refleks! Tytuł został stworzony z myślą o graczach PC i zaprojektowany pod kątem sterowania za pomocą klawiatury i myszki, konfigurowalnych w bardzo zaawansowanym stopniu. Niespotykana precyzja i szybkość ruchów, strafe, double jumps, dodge jumps, apteczki oraz pojazdy – wszystko, co czyniło tego typu gry kultowym, powraca w wielkim stylu! WSAD oraz możliwość wykorzystania podwójnego strafe’ to synonim obłędnie dynamicznych pojedynków.

Trailer TOXIKK. można obejrzeć na naszym oficjalnym kanale:

https://youtu.be/Z7M9_RmdA5IKlemens
2015-07-21 06:51:13