LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Po dziesięciu latach League of Legends wreszcie dostanie nowy opis śmierci

Riot Games podsumowało ostatnie pół roku, przy okazji dzieląc się planami na resztę sezonu i mamy same dobre wieści dla fanów League of Legends.

Należałoby zacząć od tego, że po podsumowaniu Riot stwierdził, iż jest zadowolony z obecnego stanu mety, a jednocześnie planuje zmniejszyć częstotliwość zmian w trakcie sezonu. To nie zmienia jednak faktu, że twórcy jednej z najpopularniejszych gier MOBA pamiętają o tym, czego chcą gracze. Po pierwsze, dostaniemy aktualizację klienta – studio zamierza popracować nad jego wydajnością oraz nowym sposobem logowania. Planowane jest także wprowadzenie możliwości instalowania patchów w tle.

Po drugie, zaktualizowany zostanie ekran z opisem śmierci – opis ma być bardziej czytelny i przejrzysty. Gdy tylko gracz umrze, pojawi się wykres kołowy, pokazujący ilość zadanych obrażeń, z których dostaniemy porównanie tych fizycznych z magicznymi. Będzie również informacja o długości walki, opis pokaże również trzech głównych przeciwników, którzy najbardziej nas zranili oraz powie nam, jak długo nie mieliśmy kontroli podczas potyczki. Otwarcie tego dokładnie przedstawi, jakie zaklęcia zostały użyte, aby ostatecznie nas zabić oraz wyniki graczy, którzy to zrobili.

Riot zapewnia, że nowy system powinien pojawić się szybko, prawdopodobnie w ciągu miesiąca.

Źródło:
Maria Wawrzyniak - gram.pl


Klemens
2019-06-20 22:43:39