LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Plany rozwoju gry Ancestors Legacy - dwie darmowe kampanie, mody i duże DLC

Poznaliśmy pierwsze szczegóły, dotyczące dalszego rozwoju wydanej w ubiegłym miesiącu strategii czasu rzeczywistego Ancestors Legacy.

Tomasz Gop z gliwickiego studia Destructive Creations ujawnił podczas streama na Twitchu, że zespół skupia się obecnie na nowościach w trybie multiplayer – dedykowanych serwerach, rankingach, turniejach i wprowadzeniu jednostek bohaterów – ale pracuje także nad dwiema darmowymi kampaniami oraz tradycyjnym, dużym rozszerzeniem.

Pierwsza aktualizacja będzie skupiać się na staraniach Bolesława Chrobrego o koronę królewską. Można więc podejrzewać, że kampania skupi się na trwających do 1018 roku wojnach z Niemcami, chociaż tego już Gop nie uściślił. Druga z kolei opowie o zakonie krzyżackim – kto wie, może wcielimy się w rycerzy przymusowo chrystianizujących Prusów w XIII wieku. Nie wiemy niestety, kiedy obie kampanie trafią do gry, jednak nie róbcie sobie nadziei, że stanie się to na dniach – deweloperzy zaznaczają, że pierwszeństwo mają usprawnienia w rozgrywce wieloosobowej. Ponadto pomiędzy jedną i drugą aktualizacją twórcy chcą wprowadzić wsparcie dla Warsztatu Steam, które pozwoliłoby graczom na dodawanie własnej zawartości. Na samym końcu planów studia Destructive Creations jest duże, płatne rozszerzenie, wprowadzające do Ancestors Legacy całkowicie nową frakcję.

Źródło:
Jakub Mirowski - GRY-OnLine


Klemens
2018-06-18 19:22:32