LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville kolejną odsłoną serii EA?

Bazy znaków towarowych od dawna są doskonałym źródłem informacji o niezapowiedzianych jeszcze projektach.

Najnowszym tego przykładem stało się zarejestrowanie w Europie przez firmę Electronic Arts tytułu Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville.

Na razie nie wiadomo, jaka gra zostanie tak nazwana. Fani stawiają jednak, że chodzi o strzelankę, która na razie funkcjonuje pod tymczasowym tytułem Picnic. Pod koniec ubiegłego miesiąca wysłano zaproszenia na zamknięte testy tego projektu na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Nad grą Picnic pracuje ten sam zespół, który odpowiadał za Plants vs. Zombies: Garden Warfare oraz Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Od pewnego czasu wiemy, że firma Electronic Arts ma w planach kontynuację tej serii, więc możliwe, że to właśnie ten projekt zatytułowany zostanie Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville.

Warto przypomnieć, że nie jest to jedyna nadchodząca gra z tej marki. Miesiąc temu zapowiedziano Plants vs. Zombies 3, czyli mobilną strategię odwołującą się do korzeni tego cyklu. Na Androidzie ruszyły już testy wersji pre-alfa, ale na razie mają one mocno ograniczony zasięg.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2019-08-10 09:39:10