LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Pierwszy zestaw misji StarCraft II: Nova Covert Ops już dostępny

Pierwsze trzy misje wchodzące w skład dodatkowej kampanii single player do gry StarCraft II są już dostępne.

Zestaw wszystkich trzech pakietów Tajnych operacji Novy (Nova Covert Ops) da się zamówić na Battle.necie w cenie 14,99 euro (ok. 64 zł), podczas gdy kupując je osobno zapłacilibyśmy 7,49 euro (ok. 32 zł) za sztukę. Do zabawy nie trzeba posiadać którejkolwiek z poprzednich odsłon trylogii StarCraft II – wystarczy zaopatrzyć się w darmowy pakiet startowy. Przy okazji studio Blizzard Entertainment opublikowało nowy zwiastun dodatku do tej niezwykle popularnej strategii czasu rzeczywistego.Tajne operacje Novy przybliżają graczom tajemniczy oddział duchów. Kluczową postacią jest tu Nova Terra, najlepsza agentka owej jednostki, która musi wykonać szereg niebezpiecznych misji, aby ocalić Dominium Terran przed inwazją Zergów i zawiązującym się spiskiem przeciwko imperatorowi Valerianowi Mengskowi. Na początku jednak budzi się ona z objawami amnezji w nieznanej placówce wojskowej, z której musi się wydostać.

Kolejne dwa pakiety – w sumie otrzymamy dziewięć misji – powinny pojawić się przed 1 grudnia 2016, choć jak to z Blizzardem bywa, premiera następnego z nich zapewne będzie zaskoczeniem.

Przy tej okazji warto też nadmienić, że StarCraft II: Legacy of the Void otrzymało aktualizację z numerem 3.2. Wprowadza ona mnóstwo poprawek technicznych i usprawnień w balansie rozgrywki.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-31 13:07:27