LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Pierwszy gameplay trailer z Ancestors – nowej gry twórców kontrowersyjnego Hatred

Ancestors to najnowsze dzieło zespołu Destructive Creations – gliwickiej ekipy, na której koncie znalazły się kontrowersyjne Hatred oraz IS Defense.

Po stworzeniu dwóch krwawych strzelanek zespół postanowił wziąć się za bary z nowym dla siebie gatunkiem i trzeba przyznać, że pierwszy materiał wideo prezentujący ów tytuł w akcji napawa optymizmem. Wygląda bowiem na to, że deweloperzy dobrze „czują temat” – rozgrywka prezentuje się dynamicznie, a przy tym całkiem ładnie. Oczywiście nie brakuje tu rozlewu krwi – wszak średniowiecznym plemionom (w grze pokierujemy Słowianami, Germanami, Anglosasami i Wikingami) wcale nie było aż tak daleko do wątpliwych moralnie dokonań głównego bohatera Hatred, jak mogłoby się wydawać. Pracując nad Ancestors, autorzy mogli zatem poczuć się niczym ryby w wodzie.



Oglądając powyższy materiał, nie sposób nie zwrócić uwagi na interfejs. Pomimo że autorzy zdecydowali się na pokazanie pecetowej wersji swojego dzieła, zmierza ono również na Xboksa One, a całość już teraz wydaje się skrojona na miarę specyfiki konsolowego sterowania (przede wszystkim dzięki implementacji kołowego menu). Co ciekawe, pomimo że deweloperzy skoncentrowali się na prezentacji bitew (rozbudowane opcje taktyczne mają zadowolić każdego fana gatunku), równie istotną rolę ma tutaj pełnić ekonomia – w toku zmagań będziemy nie tylko wydobywać surowce, lecz także dbać o rozbudowę naszej bazy wypadowej.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine


Klemens
2017-07-28 14:18:27