LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Pełna wersja 303 Squadron: Battle of Britain zadebiutuje już w piątek

Już wkrótce nastąpi koniec fazy Early Access dla 303 Squadron: Battle of Britain - premierę pełnej wersji zaplanowano na piątek, 31 sierpnia 2018.

Gra będzie dostępna nie tylko na rozmaitych platformach dystrybucji cyfrowej, ale też w wersji pudełkowej na terenie Polski i Czech, dystrybuowanej przez firmę Cenega.

303 Squadron: Battle of Britain jest symulatorem walk powietrznych z modułem mechanika samolotowego, oferuje także możliwość eksploatacji bazy RAF Northolt. Twórcy bazowali na prawdziwych wydarzeniach i dołożyli starań, by odtworzyć faktyczny przebieg zdarzeń podczas Bitwy o Anglię.

- Wysoko cenimy sobie uwagi i komentarze od graczy, które pozwalają nam skupić się na odpowiednim ukierunkowaniu rozwoju produkcji. Od czasu udostępnienia 303 Squadron: Battle of Britain sporo rzeczy zostało dodanych i teraz możemy oddać w ręce społeczności grę prezentującą ciekawą historię, dobrą jakość rozrywki i emocjonujące wyzwania, które mamy nadzieję, pochłoną graczy na długie godziny - powiedział Bartosz Rakowski, założyciel Atomic Jelly, studia odpowiedzialnego za produkcję.

- Widzieliśmy potencjał produkcji 303 Squadron: Battle of Britain już na jej inicjalnym etapie, jednak sukces kampanii Kickstarter, a także pozytywnyodbiór zarówno mediów gamingowych na całym świecie, jak i społeczności graczy, utwierdził nas w przekonaniu, że skupienie się na jej dopracowaniu będzie kluczowe. Dlatego też cieszymy się, iż po owocnym czasie dopracowania wersji Early Access możemy zaproponować naszym graczom unikalną produkcję - podkreślił Mateusz Wcześniak, prezes zarządu Movie Games.

W pełnej wersji gry możemy liczyć na emocjonujące zmagania na mapach z systemem zmiennej pogody, dodatkowe interakcje na lotnisku zapewniające dodatkowe zajęcia i wzbogacające warstwę fabularną oraz bardziej rozbudowane animacje i nowe voiceovery bohaterów. Dodano także kultowy myśliwiec Supermarine Spitfire, wraz z rozbudowanym trybem mechanika, w którym można będzie modyfikować jego parametry bojowe, instalując ulepszone części. Ukończenie gry to nie koniec zabawy: gracze będą mogli tworzyć własne misje bojowe i określać warunki. Gra będzie dostępna w siedmiu językach, w tym polskim.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2018-08-30 07:07:21