LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Patch do No Man's Sky - mały krok w długiej podróży. Hello Games przerywa milczenie

Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem Hello Games okopało się w biurze i ciężko pracowało nad poprawą sytuacji. Jak wyjdzie? Przekonamy się niebawem.

Foundation Update - pod taką nazwą ukaże się najnowsza aktualizacja No Man's Sky. Nie będzie to zwykła łatka, ale patch, który nie dość, że naprawi kluczowe, wyleje też fundamenty pod dalsze zmiany w grze. Na dobry początek Hello Games zaserwuje użytkownikom podstawowe możliwości budowania bazy. Wkrótce mamy poznać bliższe szczegóły na temat patcha, a i na jego premierę nie powinniśmy długo czekać.

"Po pięciu latach intensywnej produkcji, od razu po premierze No Man's Sky zespół spędził sześć tygodni na aktualizowaniu gry siedmioma łatkami na obie platformy (ostatnia z nich oznaczona numerem 1.09 pojawiła się 24 września). Naprawiły one najczęstsze i najbardziej doskwierające błędy występujące po ukazaniu się gry na rynku. Kolejne dziewięć tygodni nasz mały zespół spędził na rozwoju, testowaniu i certyfikowaniu Foundation Update" - wyjaśnia Hello Games w opublikowanym oświadczeniu.

"Nie będzie to nasza największa aktualizacja, ale to początek czegoś. Dyskusje na temat No Man's Sky od jego premiery były intensywne i pełne emocji. Zamilkliśmy, ale słuchaliśmy z uwagą i skupiliśmy się na poprawianiu gry, którą nasz zespół kocha i żywi względem niej ogromną pasję. Niezależnie od tego, czy opinie były pozytywne czy negatywne, zostaliście usłyszani i naprawdę pomogliście sprawić, że gra będzie lepsza dla wszystkich. Ta aktualizacja będzie pierwszym, małym krokiem w długiej podróży. Mamy nadzieję, że do nas dołączycie" - dodają twórcy No Man's Sky.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2016-11-26 10:45:42