LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Paradox szykuje kooperacyjną grę planszową Cities: Skylines

Według najnowszych doniesień planszowe Cities: Skylines może trafić na rynek jeszcze w październiku.

Planszówka Cities: Skylines zaoferuje nam modularną mapę, na której we współpracy z innymi graczami wybudujemy samowystarczalny kompleks miejski. By tego dokonać, będziemy musieli brać pod uwagę takie czynniki jak: ochronę środowiska, dostęp do edukacji, wskaźnik przestępczości, komunikację pomiędzy zakątkami miasta a przede wszystkim stan miejskiej kasy. Całość ma umożliwić wspólną zabawę dla maksymalnie czterech graczy w trwających około godziny sesjach, podczas których gracze współpracują, ale dla każdego z nich punkty generowane są indywidualnie.

Grę wyceniono na niespełna 50 dolarów (ok. 200 PLN), ale w ramach zamówień przedpremierowych dostępna jest za około 36 dolarów (ok. 140 PLN). Podana przez dystrybutora data premiery wskazuje na 25 października, aczkolwiek zaznaczono, że może jeszcze ulec zmianie.

Cities: Skylines to strategia ekonomiczna typu city builder wyprodukowana przez studio Colossal Order i wydana przez Paradox na PC w 2015. Od tamtej porty tytułu ukazał się także na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-06-18 12:11:09