LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Paradox i Obsidian ujawnią wspólny projekt w tym tygodniu

Co wyjdzie z połączenia firmy Paradox i studia Obsidian? Tego dowiemy się 15 marca, bo właśnie wtedy te dwa zasłużone w branży gier przedsiębiorstwa ogłoszą swój nowy projekt.

Przedsięwzięcie zostało zaanonsowane na niezbyt obszernej w treść stronie internetowej, gdzie można wziąć udział w tajemniczym kwestionariuszu osobowościowym. Po zakończeniu tego cudownego testu otrzymujemy informację, że ogłoszenie nowej produkcji odbędzie się wspomnianego dnia na łamach serwisu do przeprowadzania transmisji na żywo Twitch, oczywiście na kanale firmy Paradox. Do tego czasu pozostają nam tylko spekulacje, pogłoski i wskazówki, których być może udziela wspomniana ankieta.

Test dostępny na wspomnianej stronie nazywa się „zasoby ludzkie” i jest bardzo specyficzny. Odpowiadając na kilka prostych pytań, opartych na scenkach rodzajowych, otrzymamy podsumowanie naszej osoby oraz odpowiedź na to „jak bardzo podatni jesteśmy na zło”. Dziwność pytań i odpowiedzi polega jednak na tym, że wiele z nich jest bardzo specyficzna, sugerując, że osoba, która je przygotowała ma poważne problemy ze sobą lub, przeciwnie, szuka osób o skłonnościach socjopatycznych. W pytaniu o to, co zrobimy z niemiłym dla nas pracownikiem kawiarni, możemy na przykład spalić budynek, wygryźć kelnera z pracy czy śledzić go. Gra Paradoxu i Obsidian zdecydowanie będzie więc zgłębiała istotę natury ludzkiej w ten czy inny sposób.

Poza tymi spekulacjami o projekcie nie wiemy nic. Oczywiście pamiętamy, że niedawno Obsidian zapowiadał reaktywację swojego starszego projektu North Carolina, który niegdyś został anulowany po utracie wsparcia ze strony Microsoftu. Deweloper wyjaśnił, że znalazł wydawcę dla tego pomysłu i wkrótce może dojść do jego oficjalnego ujawnienia.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-13 17:17:05