LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Pamiętacie strategię Pharaoh? Koniecznie rzućcie okiem na Builders Of Egypt

Dobra wiadomość dla miłośników strategii typu city builder.

Jeśli kojarzycie takie tytuły jak Faraon czy Children of the Nile i co ważniejsze, przywołują one miłe wspomnienia, to z pewnością zainteresuje Was najnowsza strategia ekonomiczna w portfolio firmy PlayWay. Builders of Egypt to bez wątpienia duchowy spadkobierca rzeczonych tytułów, który ponownie pozwoli nam wcielić się w zarządcę rozwijającego się miasta w dolinie Nilu. Akcja tytułu przeniesie nas do okresu protodynastycznego, w którym zobaczymy narodziny Starego Egpitu i będzie rozgrywać się aż do śmierci Kleopatry VII.

Twórcy podkreślają, że najważniejszym elementem zabawy w Builders Of Egypt jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni miejskiej – kształtowanie siatki ulic, dbanie o relacje pomiędzy strategicznymi budynkami i czerpanie korzyści z ich sąsiedztwa. Obok tego nie zabraknie licznych aspektów związanych z dyplomacją, prowadzeniem wojen, handlem i dbaniem o potrzeby egipskiego kultu. Nie da się ukryć, że na strategię w realiach starożytnego Egiptu trochę już czekamy, ale dzięki temu wszystko zostało ujęte w dopracowanej i przyjemnej dla oka oprawie wizualnej z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 4.

Produkcją gry zajmuje się studio Strategy Labs, a jej wydanie obok PlayWay wspiera także CreativeForge Games. Builders Of Egypt zmierza na PC, ale jeszcze bez konkretnej daty premiery.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-07-05 11:03:24