LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Oskarżeni o szpiegostwo deweloperzy ArmA III piszą list z aresztu śledczego

Dwójka pracowników studia Bohemia Interactive, aresztowanych we wrześniu w Grecji i oskarżonych o szpiegostwo, wystosowała list do osób, które wspierają sprawę ich uwolnienia.

Drodzy przyjaciele,

Chcielibyśmy podziękować Wam za nieustające wsparcie dla naszej sprawy. Po dwóch miesiącach jest dla nas ważnym usłyszeć (no cóż, przeczytać) słowa otuchy i wiedzieć, że nie zostaliśmy zapomnieni. Traktowani jesteśmy dobrze, ale wolelibyśmy przebywać z rodzinami, a nie tutaj.

Wasze wysiłki sprawiają, że jest to łatwiejsze do udźwignięcia. Sprawiają nam przyjemność pocztówki, nowinki od społeczności, obrazki i rebusy, które są nam regularnie przesyłane przez ekipę tej wspaniałej strony
(chodzi o witrynę www.helpivanmartin.org).

Wygląda na to, że posiedzimy tutaj jeszcze trochę, zanim będziemy mogli wrócić do domu. Jest to dla nas spory bagaż do udźwignięcia.

Staramy się pozostać optymistyczni i spożytkować ten czas jak najlepiej. Czytamy, chodzimy, rozmawiamy, a Martin nawet trochę ćwiczy. Do tej pory przeszliśmy już setki kilometrów i przeczytaliśmy tysiące stron, ale nasze myśli pozostają przy naszych rodzinach, przyjaciołach i osobach, które pomogły nam w jakikolwiek sposób.

Chcielibyśmy też podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą petycję. 14 000 podpisów to imponująca liczba, która daje nam nadzieję na pozytywny rozwój wypadków, niezależnie od trudności.

Najlepsze życzenia z wietrznej Grecji,

Ivan i Martin


(List datowany jest na 22 listopada 2012 roku.)

Źródło:
"sathorn" - GRY-OnLine


Klemens
2012-11-29 16:31:25