LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Oficjalnie: Hearthstone: Heroes of Warcraft z polskim dubbingiem. Jest pierwsza próbka

Plotki potwierdziły się – nadchodząca karcianka free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft od Blizzarda zostanie wyposażona w pełną polską wersję językową.

Tytuł będzie dostępny między innymi w angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej i polskiej wersji językowej. „Przygotowanie lokalizacji na każdy z tych języków sprawiło nam wiele frajdy, więc mamy nadzieję, że jakość tłumaczenia przypadnie Wam do gustu i także Wy będziecie się dobrze bawić! Gwoli ścisłości, przełożyliśmy wszystkie nazwy i opisy kart, efekty dźwiękowe i kwestie mówione” – czytamy w nowym wpisie na oficjalnej witrynie sieciowej Hearthstone: Heroes of Warcraft. Na tej stronie możecie odpalić przykładowe nagranie, natomiast poniżej czeka na Was zlokalizowana wersja jednej z kart.

Kilka dni temu twórcy gry przybliżyli kilka kwestii wydawniczych. Przede wszystkim potwierdzono, że wersja beta produkcji zostanie udostępniona wybranym graczom jeszcze tego lata oraz że w późniejszym terminie zostaną zorganizowane otwarte testy. Zapisy do przedpremierowych rozgrywek trwają tutaj.

Źródło:
Mateusz Stanisławski - gram.pl


Klemens
2013-08-13 17:39:32