LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Odbij Ziemię Świętą z rąk Saracenów! Prezentujemy nowy trailer gry Lionheart: Wyprawy Krzyżowe

Cenega opublikowała komunikat poświęcony najnowszemu trailerowi z gry Lionheart: Wyprawy Krzyżowe.

Cenega, oficjalny partner firmy Paradox w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech informuje o ukazaniu się nowego trailera do gry Lionheart: Wyprawy Krzyżowe.

Stal w ręku, Słońce prażące Cię w plecy i wiara przepełniająca serce… Prowadź swoich, zaprawionych w bojach, wojowników ku chwale w jednej z najbardziej okrutnych wojen w historii ludzkości. Nadszedł czas by odbić Ziemię Świętą. Neocore Game i Paradox Interactive wydały nowy trailer z gry Lionheart: Wyprawy Krzyżowe. Trailer zawiera kilka taktycznych założeń gry i sprawi, że zapragniesz wrócić się w czasie. To twoja historia. Czy jesteś gotów ją zmienić?

Nowy trailer z gry znajdziesz pod tym adresem.

Autorem gry jest studio Neocore Games, twórcy m.in. King Arthur: The Role-Playing Game oraz Crusaders: Thy Kingdom Come. W swoim kolejnym projekcie zabierają graczy w podróż do czasów Trzeciej Krucjaty (lata 1189 – 1192), gdzie będą oni mogli wziąć udział w jednym z najkrwawszych konfliktów w dziejach ludzkości.

Gracz może stanąć po stronie Ryszarda Lwie Serce, wspaniałego króla angielskiego i zarazem legendarnego wojownika, który ma zamiar dokonać inwazji na Ziemię Świętą w celu odbicia jej raz na zawsze z rąk niewiernych albo wcielić się w bohaterskiego Saladyna, pierwszego sułtana Egiptu i Syrii, który konsekwentnie broni swojego terytorium przed atakami krzyżowców.

Lionheart: Wyprawy Krzyżowe zaprasza graczy do pisania historii na nowo, umożliwia zaawansowany rozwój zarówno dowódców, jak i ich podwładnych. W grze znajdzie się bardzo dużo znanych z podręczników historii organizacji, wydarzeń politycznych, relikwii oraz dodatkowej zawartości odblokowującej się w miarę postępów w kampanii.

Najważniejsze cechy gry
• Całkowicie odmienne kampanie dla każdej ze stron konfliktu – krzyżowców i saracenów
• Epickie bitwy, w trakcie których na ekranie znajdują się setki żołnierzy jednocześnie
• Dowodzenie armią i podbój terytoriów przedstawione na w pełni trójwymiarowej mapie
• Istotna rola decyzji strategicznych podejmowanych między bitwami
• Możliwość napisania historii na nowo wcielając się w najważniejszych bohaterów Trzeciej KrucjatyKlemens
2010-11-19 20:25:52