LOGOWANIE
Zarejestruj sie

O.S.T.R. promuje polskie czołgi i mapy w World of Tanks

Łódzki raper, Adam Ostrowski szerzej znany jako O.S.T.R., we współpracy z zespołem Żywiołak nagrał piosenkę promującą polskie czołgi i mapy w World of Tanks.

Połączenie dwóch muzycznych światów ma według twórców popularnego WOT-a w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z różnych środowisk.

Uczestniczenie w takim projekcie może wyjść na plus samemu raperowi, bowiem jest on w trakcie promowania swojego nowego wydawnictwa zatytułowanego W drodze po Szczęście. Sądząc po liczbie polskich graczy w WOT-a, może mu przybyć sporo nowej widowni. Ciekawostką może być fakt, że O.S.T.R. jest zdeklarowanym graczem. Potwierdza to również komunikat widniejący w opisie teledysku. Adam Ostrowski komentuje sprawę następująco:

Prywatnie jestem wielkim fanem gier video, dlatego bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do takiego projektu. Idea zestawienia rapu ze światem cyfrowym to moim zdaniem świetny pomysł, który wypalił w stu procentach. Mimo, że w życiu nagrałem już dużo muzyki, stworzenie utworu do World Of Tanks było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Nowym i bardzo ekscytującym, ponieważ od dziecka jestem miłośnikiem gier wojennych, a World of Tanks jest jedną z moich ulubionych. Nie dość, że można się przy niej dobrze zrelaksować, to posiada też walor edukacyjno-historyczny, który bardzo sobie cenię. A tego, że na planie teledysku mogłem przejechać się prawdziwym czołgiem, nie zapomnę do końca życia.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine


Klemens
2018-08-29 20:15:11