LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Nowy prezes Square Enix znany. Dokona rewizji całej firmy

Yosuke Matsuda będzie nowym głównodowodzącym w jednej z największych azjatyckich firm wydawniczych, Square Enix.

- Po przyjęciu funkcji prezesa planuję dokonać rewizji wszystkich obowiązków Square Enix - zapowiada. - Z uwagi na radykalną zmianę środowiska chciałbym fundamentalnie zrewidować to, co w firmie się sprawdza, a co nie. Następnie przyjrzę się wszystkim zasobom oceniając, co przynosi nam sukces, a co nie - wylicza Matsuda.

- Jeśli chodzi o konkretny plan wskazujący na to, czego można się po nas spodziewać, przedstawię go podczas następnej sesji briefingowej, która odbędzie się w niedalekiej przyszłości. Proszę więc uprzejmie o cierpliwość i dziękuję za wsparcie - dodaje. Wiadomo również, że prawą ręką Matsudy we wdrażaniu zmian w Square Enix będzie Phil Rogers, obecnie dyrektor wykonawczy Square Enix Europe, który obejmie stanowisko dyrektora Square Enix Holding.

Ustępujący prezes, Yoichi Wada, pokłada w Matsudzie pełne zaufanie. Zapewnia również, że pożegnanie z dotychczasową funkcją nie jest równoznaczne z jego rozstaniem ze Square Enix. - Jako pracownik wierzę, że moim obowiązkiem jest pomoc firmie. Planuję pracować na jej rzecz, by spłacić mój dług względem niej - komentuje Wada. Zmiana na stanowisku prezesa nastąpi w czerwcu tego roku.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2013-04-07 14:56:36