LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Nowe Denuvo na razie niepokonane – gry Ubisoftu, EA i Segi wolne od piractwa

Wielcy wydawcy gier mogą odtrąbić jeden niewątpliwy sukces w tym roku.

Wygląda na to, że dzięki najnowszej wersji oprogramowania Denuvo (wspartej przez VMProtect) ich nowe produkcje na dłużej uwolnią się od nielegalnego rozpowszechniania.

Poza najnowszą odsłoną Assassin’s Creed, produkcjami zabezpieczonymi najnowszą wersją Denuvo, a więc tymi, które jak na razie można zdobyć tylko z legalnych źródeł są: Football Manager 2018, Sonic Forces, Need For Speed: Payback oraz Star Wars: Battlefront II. Twórcy większości z wymienionych gier nie podzielili się jeszcze wynikami sprzedażowymi wersji na komputery osobiste. Warto zaznaczyć, że produkcje zabezpieczane poprzednim wydaniem Denuvo często nie wytrzymywały nawet 24 godzin i jeszcze tego samego dnia trafiały nielegalnie skopiowane na torrenty.

Jednak nawet (ostatnio) niezawodne Denuvo wciąż nie unika wpadek i problemów. Całkiem niedawno gracze zostali odcięci od kilku gier – z powodu awarii serwerów odpowiedzialnych za weryfikację zabezpieczeń, nie dało się uruchomić produkcji wydawanych przez Warner Bros., w tym Mad Maxa, Batman: Arkham Knight oraz wydanego niedawno Śródziemia: Cienia Wojny.

Źródło:
"godrikus" - GRY-OnLine


Klemens
2017-12-28 09:28:27