LOGOWANIE
Zarejestruj sie

No Man's Sky wkrótce dostanie patcha 1.3 z nową zawartością?

Wszystko wskazuje na to, że studio Hello Games w przyszłym miesiącu wypuści dużego patcha 1.3 z nową zawartością do No Man’s Sky.

Wszystko za sprawą tzw. ARG, czyli gry rzeczywistości alternatywnej, o nazwie Waking Titan. W jego ramach w Sieci udostępniane są zagadki i pomagające je rozwiązać materiały graficzne oraz nagrania audio. Zabawa ruszyła pod koniec maja i szybko zaczęto podejrzewać, że ma coś wspólnego z No Man’s Sky. Fani nabrali większej pewności, gdy studio Hello Games nie zaprzeczyło tym doniesieniom. Za teorią tą przemawia również fakt, że bawiącym się w Waking Titan rozdano do tej pory 180 egzemplarzy pecetowej wersji No Man’s Sky.

Wskazówek było zresztą więcej. Jedna z osób po rozwiązaniu zagadki dostała pocztą kasetę magnetofonową oraz kilka oficjalnych gadżetów związanych z No Man’s Sky. Ponadto jedno z wyzwań zaoferowało graczom współrzędne, które w tej grze doprowadziły ich do rozwiązania łamigłówki.

Natomiast wczoraj rano, bawiący się w Waking Titan otrzymali plik PDF, podpisany inicjałami S.M. Przypomnijmy, że szef studia Hello Games nazywa się Sean Murray. W dokumencie znalazły się podziękowania za udział w ARG i zapowiedź, że cała zabawa zakończy się w przyszłym miesiącu, a następnie gracze będą mogli cieszyć się „nowymi przygodami w wersji 1.3 znanego uniwersum”.

Wszystkie to sprawia, że praktycznie pewne jest już, że w sierpniu No Man’s Sky otrzyma dużą aktualizację 1.3 z dodatkową zawartością. Niestety, na razie nie wiemy, jakie nowości wprowadzi ten patch.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2017-07-09 18:57:02