LOGOWANIE
Zarejestruj sie

No Man's Sky - kolejna prezentacja kosmicznego sandboksa

Sean Murray ze studia Hello Games zaprezentował w programie The Late Show with Stephen Colbert kolejne fragment rozgrywki z wyczekiwanego kosmicznego sandboksa No Man's Sky.Deweloper pokazał kilka planet, istoty je zamieszkujące, a na koniec ujawnił skalę gry, oddalając się od eksplorowanego systemu gwiezdnego. Niespodzianek większych nie ma i jeżeli widzieliście wcześniejsze prezentacje projektu, to wiecie mniej więcej czego oczekiwać po najnowszym nagraniu, którego właściwa akcja rozpoczyna się około 2:40 minuty. Warto jeszcze wspomnieć, ze Sean Murray został zapytany przez prowadzącego o datę premiery No Man's Sky, jednak deweloper nie miał nic do przekazania na ten temat.

Nowa produkcja studia Hello Games, znanego z udanej serii zręcznościówek Joe Danger, ma być kosmicznym sandboksem, w którym wcielimy się w podróżnika przemierzającego proceduralnie generowany wszechświat. W jego eksploracji nie będziemy uczestniczyć sami, gdyż kolejne planety odkrywać mamy wraz z innymi graczami. Skala gry jest jednak na tyle duża, że spotkania z innymi osobami nie będą zbyt częste.

Gameplay umożliwi przemierzanie wszechświata w pojeździe kosmicznym, a po wylądowaniu na obiekcie, wysiądziemy ze statku i będziemy eksplorować teren pieszo, zbierając rozmaite surowce, walcząc, itd.

No Man's Sky szykowane jest z myślą o konsoli PlayStation 4 i komputerach PC.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2015-10-05 17:45:51