LOGOWANIE
Zarejestruj sie

No Man’s Sky wsród najpopularniejszych gier na PC, PS4 i XONE

Studiu Hello Games udała się niemała sztuka. Wydana prawie dwa lata temu gra No Man's Sky przeżywa obecnie prawdziwy renesans.

Twórcy właśnie pochwalili się, że w tym tygodniu ich dzieło stało się jedną z najpopularniejszych gier na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Na Steamie No Man’s Sky jest obecnie w pierwszej dziesiątce tytułów, w które gra największa liczba osób.

Według serwisu Steam Charts, w najgorętszym momencie dnia wczorajszego w produkcję tę bawiły się jednocześnie prawie 64 tysiące osób. Temu wynikowi daleko do 212 tys. uzyskanych wkrótce po premierze, ale przez większość tego roku projekt miał problem z osiągnięciem nawet dwóch tysięcy użytkowników.

Niestety, w przypadku PlayStation 4 i Xboksa One nie ma publicznie dostępnych zestawień popularności, więc musimy wierzyć autorom na słowo.

Renesans gry jest zasługą wydanej w tym tygodniu wielkiej aktualizacji NEXT. Patch, opatrzony numerem 1.50, waży aż 10 gigabajtów, a lista zmian zajmuje 13 stron A4. Łatka dodała m.in. tryb multiplayer, ulepszyła grafikę, dźwięk oraz interfejs, wprowadziła kamerę trzecioosobową, poprawiła system budowania bazy, dodała opcję personalizacji bohatera, jak również nowe misje, pojazdy, statki, struktury oraz modele i wiele. Pojawiła się również funkcja tworzenia własnej floty fregat, które można później wysyłać na różne misje.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-07-28 11:39:53