LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Niezrównany symulator szachów - Fritz 15 już dostępny

Techland opublikował komunikat poświęcony grze Fritz 15.

Czego potrzebuje każdy zapalony szachista? Sparingpartnera oraz trenera. Obie te funkcje łączy w sobie najnowszy symulator szachowy - Fritz 15, który na polski rynek wprowadziło Wydawnictwo Techland.

Fritz 15 to kolejna odsłona popularnego szachowego programu niemieckiej firmy ChessBase. To najnowsze wcielenie wciąż udoskonalanej gry X3D Fritz, która w 2003 roku pokonała w jednym z meczów słynnego arcymistrza Garriego Kasparowa. Fritz 15 to idealny wybór zarówno dla profesjonalistów, chcących doszlifować warsztat i wyeliminować nawet najmniejsze błędy, jak i amatorów dopiero poznających uroki jednej z najpopularniejszych gier świata.

Fritz 15 oferuje odświeżony tryb "przyjaciela". Podczas gry komputer analizuje ruchy żywego przeciwnika i potrafi dopasować trudność rozgrywki do naszego poziomu. Aplikacja informuje o naszych mocnych i słabych stronach - pozwala wnikliwie zbadać każdy etap meczu, poprawić wszelkie niedociągnięcia, nauczyć odpowiednich taktyk i strategii. W bazie Fritz 15 zapisano 2 miliony szachowych pojedynków, gotowych do analizy, a na śmiałków czeka ponad 30 tysięcy zadań treningowych. To tylko niektóre z zalet najnowszej odsłony.

Fritz 15 jest już dostępny na PC w sugerowanej cenie 89,90 zł.Klemens
2016-11-09 17:39:44