LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Niedługo wystartują nagrania dubbingowe do gry Starfield?

Drobna ciekawostka dla fanów gier produkowanych przez zespoły Bethesdy.

Wprawdzie nie mamy co oczekiwać, że w nadchodzących miesiącach, a w szczególności podczas zbliżających się tragów E3, usłyszymy coś o takich tytułach jak Starfield czy The Elder Scrolls VI, ale niedawno opublikowana oferta pracy przez ZeniMax wskazuje, że produkcja jest w toku.

Spółka rodzicielska Bethesdy poszukuje specjalisty od wypowiedzi głosowych, który zajmie się projektem, skoordynowaniem i wdrożeniem zlokalizowanych dubbingów w nadchodzących grach AAA obecnej i nowej generacji Bethesda Game Studios. Nowy członek zespołu będzie nadzorował sesje nagraniowe, zajmie się ich obróbką, a ostatecznie wprowadzi je do gry we współpracy z różnymi zespołami odpowiedzialnymi za bieżące projekty Bethesdy. Oczywiście nie wspomniano tu konkretnie o Starfield, ale przynajmniej na chwilę obecną, gra w klimatach science-fiction wydaje się najbliżej premiery spośród znanych nam tytułów produkowanych przez Bethesdę.

Przypomnijmy, że przy okazji doniesień o absencji Starfield i The Elder Scrolls VI na E3 2019 Todd Howard zapowiedział, że na potrzeby gier Bethesda szykuje zupełnie nową technologię, więc pozostaje trzymać kciuki i liczyć, że na konkrety związane z którąś z gier, nie przyjdzie nam czekać latami.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-05-20 20:51:56