LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Neuroshima Hex – nowy dodatek do mobilnej planszówki wprowadza armię Mississippi

Twórcy gry Neuroshima Hex, czyli ludzie z polskiego studia Big Daddy's Creations, właśnie udostępnili nowe płatne rozszerzenie.

Nowy dodatek kosztuje około 6 złotych i dostępny jest zarówno w wersji na iOS, jak i Androida. Wprowadza on do gry armię Mississippi. W postapokaliptycznym świecie Neuroshimy rzeka ta jest skażonym ściekiem, którym płynną trucizny produkowane przez zakłady przemysłowe mechanicznego imperium Molocha. Niewiele żywych istot jest w stanie wytrzymać toksyczne gazy pokrywające okoliczne bagna, a te, które posiadają taką zdolność są w większości zdeformowanymi mutantami.

Twórcy usunęli także kilka wciąż pozostających w grze błędów oraz uruchomili promocję cenową obejmującą wszystkie ich produkcje na App Store i Google Play, zarówno same gry, jak i dodatki do nich dostępne w ramach mikropłatności.

Przypomnijmy, że Neuroshima Hex to mobilna adaptacja wyśmienitej planszówki polskiego wydawnictwa Portal. Akcja gry toczy się postapokaliptycznej rzeczywistości, gdzie głównym zagrożeniem dla ludzkości jest stale rosnące w siłę imperium maszyn dowodzonych przez Molocha. Całość zaprojektowano z myślą o zabawie w cztery osoby, a w przypadku braku chętnych do zabawy żywych przeciwników może zastąpić sztuczna inteligencja. Rozgrywka polega głównie na toczeniu turowych bitew, których zasady są proste do nauczenia, a jednocześnie oferują zaskakująco dużo taktycznej głębi.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2014-09-29 17:09:27