LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Namco Bandai zapowiedziało pecetową karciankę Tekken Card Tournament

Firma Namco Bandai zapowiedziała, że na pecety i urządzenia mobilne zmierza Tekken Card Tournament. W przeciwieństwie do konsolowych odsłon cyklu, gra będzie sieciową karcianką.

Nie zabraknie także edycji przeglądarkowej. Wszystkie wersje mają być ze sobą kompatybilne, dzięki czemu posiadacze różnych platform będą mogli się wspólnie bawić. Całość oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Nie ujawniono konkretnej daty premiery. Zamiast tego ograniczono się do stwierdzenia, że nastąpi ona już wkrótce.

Cała zabawa polegać ma na toczeniu pojedynków, które wizualnie przypominać będą starcia z bijatykowych odsłon marki. Tyle, że w Tekken Card Tournament ataki aktywowane mają być za pomocą kart. Kluczową rolę odegra kolekcjonowanie najcenniejszych okazów i tworzenie własnych talii. Co ciekawe, Namco Bandai zamierza sprzedawać fizyczne zestawy losowych kart, które potem będziemy mogli aktywować w grze. Pierwsze takie booster packi trafią do sklepów latem tego roku.

Niestety, nie wiemy za wiele na temat mechanizmów rządzących samymi bitwami. Pierwsze wypuszczone screeny sugerują, że walki będą w pełni strategiczne, bez żadnych elementów zręcznościowych. Tekken Card Tournament zaoferuje też specjalny edytor talii, pozwalający graczom na tworzenie wielu oddzielnych kombinacji z użyciem tych samych kart.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2013-01-22 13:12:29