LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Nadciąga Age of Empires II: Definitive Edition

Jeśli zastanawialiście się, jaki los spotkał zapowiedziane przez Microsoft jeszcze w 2017 roku odświeżone edycje gier Age of Empires II i Age of Empires III, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

Ta dotyczy co prawda wyłącznie jednej z przywołanych produkcji – Age of Empires II: Definitive Edition – którą zarejestrowała w swojej bazie agencja ratingowa ESRB. Tym samym jest jasne, że w nadchodzących tygodniach lub miesiącach gigant z Redmond pokusi się o oficjalną zapowiedź rozszerzonego wydania RTS-a z 1999 roku.

Informacje upublicznione przez ESRB raczej Was nie zaskoczą – mowa tu o strategii czasu rzeczywistego osadzonej w realiach historycznych, w której budujemy własne struktury, rekrutujemy wojsko, a następnie zmagamy się z innymi frakcjami. Wpis nie ujawnia żadnych konkretów związanych ze stopniem usprawnień, jakie czekają odświeżone wydanie, ani jego przybliżonej daty premiery, więc pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia.

Age of Empires II: The Age of the Kings powstało w Ensemble Studios, a na pecetowy rynek trafiło we wrześniu 1999 roku. Dwa lata później grę wydano także na konsolach PlayStation 2.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-04-15 18:03:00