LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Nadchodzi Trapped Dead, czyli taktyczny zombiakowy RTS

Headup Games zapowiedziało taktyczną grę RTS pod tytułem Trapped Dead, która spróbuje połączyć mechanizmy serii Commandos z popularną ostatnio tematyką zombie.

Akcja gry toczy się w latach 80-tych w stanie Missouri, a konkretnie w położonej niedaleko Kansas mieścinie Hedge Hill. Dwójka bohaterów (Mike i Gerald) przybywa do tego miejsca akurat w momencie gdy tajemniczy wirus zaczyna przemieniać mieszkańców w głodne ludzkich mózgów zombiaki.

Trapped Dead rozgrywane będzie rzucie izometrycznym i poza rozgrywką solo, umożliwi także zabawę w trybie kooperacyjnym maksymalnie czterem graczom. Twórcy nie kryją inspiracji seriami Commandos i Desperados. Zapewne ucieszy to sporą grupę graczy, gdyż od dłuższego czasu nie mieliśmy żadnej dobrej nowej gry tego rodzaju. Pyro Studios zajęło się produkcją konsolowych adaptacji filmów dla dzieci, a Spellbound (autorzy Desperados) w pocie czoła pracują teraz nad kontynuacją serii Gothic. Przydałoby się więc, by ich miejsce zajął ktoś nowy.

Premiera zapowiadana jest na listopad tego roku. Przygotowywana jest wyłącznie wersja pecetowa. Otworzono już oficjalną stronę, choć obecnie można tam jedynie znaleźć krótką flashową animację.

Źródło:
Wiktor "Adrian Werner" Ziółkowski - GRY-OnLine


Klemens
2010-05-02 22:50:22