LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Nadchodzi Endless Space 2

Zespół Amplitude Studios poinformował, że pracuje także nad kosmiczną strategią 4X Endless Space 2, czyli kontynuacją swojej debiutanckiej produkcji.

Na razie o projekcie wiemy praktycznie tylko tyle, że istnieje i ukaże się w przyszłym roku. Więcej konkretów poznamy podczas tegorocznej edycji targów Gamescom. Autorzy udostępnili pierwszy teaser, ale z filmiku trudno wyciągnąć jakiekolwiek wnioski. Nie potwierdzono nawet planowanych platform docelowych, choć praktycznie pewne jest, że gra powstaje z myślą o pecetach.

Podobnie jak wszystkie dotychczasowe produkcje Amplitude Studios, Endless Space 2 będzie powstawało przy aktywnym udziale fanów. W tym celu autorzy wykorzystają swój sprawdzony system GAMES2GETHER. W jego ramach gracze otrzymują w zamian za aktywność (np. zarejestrowanie na forum czy złożenie preorderu) punkty, a ich ilość na koncie decyduje o sile głosu danego użytkownika w ankietach decydujących o kształcie gry. W planach jest także sprzedaż wczesnej wersji w ramach Steam Early Access.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2015-07-31 12:25:57