LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Motorsport Manager – wyścigowy manager zadebiutował na Androidzie

Przedwczoraj wreszcie zadebiutował na smartfonach i tabletach z Androidem Motorsport Manager.

Motorsport Manager kosztuje na platformie Google Play 6,99 złotych (gra obsługuje mikropłatności, pozwalające nabyć wewnętrzną walutę). Produkcja trafiła na Androida w najświeższej wersji, czyli 1.1.2. W ostatniej aktualizacji wprowadzono m.in. nową serię wyścigową World Spec, dodatkowe wyzwania, rankingi i poprawki natury technicznej.

W Motorsport Manager gracz staje na czele drużyny wyścigowej i bierze udział w mistrzostwach fikcyjnej wersji Formuły 1. Zabawa dzieli się na dwie płaszczyzny. Pierwsza to zarządzanie zespołem – gracz zatrudnia kierowców i członków ekip technicznych, inwestuje w nowe technologie i ulepszenia dla bolidów, szuka optymalnych ustawień samochodu oraz opracowuje najskuteczniejsze strategie dla pit-stopów.

Zmagania polegają na braniu udziału w różnorodnych zawodach organizowanych w wielu zakątkach świata. Podczas wyścigów rola gracza sprowadza się do ustalenia ogólnej taktyki i podejmowania konkretnych decyzji, które wpływają na rezultat końcowy zmagań. Fundamentem całej zabawy jest system ekonomiczny, wymuszający sprawne gospodarowanie budżetem i odpowiednie bilansowanie przychodów i wydatków.

Źródło:
"Jiker" - GRY-OnLine


Klemens
2015-02-11 16:34:05