LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Monty Python i gra na Facebooku

Firma Zattikka pochwaliła się, że nabyła prawa do growej licencji Monty Pythona. Efektem tego będzie produkcja, która trafi na Facebooka.

A później także na zwykłe przeglądarki, by zdobyć jeszcze większą popularność. Autorzy obiecują, że gra będzie hołdem dla wszystkich postaci, skeczów i całego komediowego charakteru, dzięki któremu grupa zdobyła popularność na całym świecie.

Monty Python jest jedną z najbardziej znanych komediowych licencji, a mimo to od 20 lat nie powstało nic nowego, co byłoby z nią związane. Poprzez nabycie praw chcemy przenieść Monty Pythona do XXI wieku, z zupełnie nowym doświadczeniem, które zachwyci zarówno starych, jak i nowych fanów. Zapomnijcie o Web 2.0 - to jest Python 2.1 i 3/4 - zapewnia Tim Chaney, prezes Zattikki.

Martwicie się o jakość produkcji? Zattikka podkreśla, że nad grą pracują także członkowie grupy, z Terrym Gilliamem na czele, więc charakterystycznego humoru (teoretycznie) nie zabraknie. Więcej szczegółów powinniśmy poznać na początku grudnia.

Źródło:
Adam Bednarek - gram.pl


Klemens
2010-11-20 17:36:20