LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Might and Magic: Duel of Champions zadebiutowało na Steam

Ubisoft ogłosił, że od wczoraj ich darmowa karcianka F2P Might and Magic: Duel of Champions dostępna jest także na platformie od Valve.

W Might and Magic: Duel of Champions na Steam można grać zarówno na Windows, jak i Mac. Produkcja posiada zaimplementowany międzyplatformowy tryb wieloosobowy, a więc umożliwia pojedynkowanie się z użytkownikami różnych platform (Windows, Mac oraz iPad). Karcianka jest niezwykle popularna w naszym kraju, zresztą jak i wiele innych gier F2P, ale nie jest to przypadek. Rozgrywka jest w miarę prosta, a i bardzo przyjemna. Nic więc dziwnego, że Duel of Champions zdobyło wśród graczy sporą popularność.

- Might and Magic: Duel of Champions będzie cały czas wspierane kolejnymi aktualizacjami, wliczając w to nowych bohaterów, zaklęcia oraz karty wydarzeń. Nasz najnowszy dodatek, Zapomniane Wojny, podwoił liczbę grających, a poprzez premierę gry na Steam liczymy na dalszy wzrost wśród pecetowych graczy, którzy są podstawą naszej społeczności - napisał w oświadczeniu Samuel Jobin z Ubisoft Quebec.

Źródło:
Paweł Pochowski - gram.pl


Klemens
2013-11-09 17:25:05