LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Miejskie Życie kolejnym dodatkiem do The Sims 4

Firma Electronic Arts zapowiedziała kolejny dodatek do The Sims 4. Otrzymał on tytuł Miejskie Życie (ang. City Life) i ukaże się 3 listopada tego roku, w wersjach na komputery PC i Mac.

Ma to być rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania wymagać będzie posiadania podstawowej wersji gry.

Miejskie Życie wzbogaci The Sims 4 o nowy obszar, w postaci tętniącego życiem miasta San Myshuno. Znajdziemy w nim hałaśliwych sąsiadów, żądnych czynszu administratorów mieszkań, restauracje z egzotycznymi kuchniami oraz wiele innych interesujących wydarzeń i miejsc.

Dzięki dodatkowi nasze Simy będą mogły przeprowadzić się z mieszkań do luksusowych apartamentów. Otrzymają także opcję wyboru jednej z trzech nowych ścieżek kariery związanych z życiem w mieście. Wśród nich znajdziemy profesje polityka, krytyka oraz specjalisty od mediów społecznościowych.

Miejskie Życie pozwoli zamieszkać Simom w jednej z czerech dzielnic San Myshuno i każda z nich oferować ma inną architekturę i możliwości. Dodatkową atrakcją mają być festiwale uliczne oraz bary z karaoke. Nie zabraknie także nowych zajęć, którym postacie będą mogły oddawać się w domu i na mieście. Wśród nich znajdziemy m.in. grę na konsolach, malowanie murali oraz koszykówkę.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-09-14 16:14:10