LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Majowe premiery w serii Premium Games

Cenega opublikowała komunikat poświęcony nowym grom w serii Premium Games.

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym seria Premium Games została wzbogacona o cztery nowe, doskonałe tytuły. W sklepach dostępne są: Hitman: Rozgrzeszenie, Torchlight II, War of the Roses: Kingmaker oraz King’s Bounty: Wojownicy Północy.

Hitman: Rozgrzeszenie

Po sprzedaniu prawie 10 milionów kopii i głośnym filmie kinowym, Hitman powraca. W najnowszej części serii znów wcielisz się w rolę Agenta 47, najniebezpieczniejszego człowieka na świecie. Działaj niepostrzeżenie. Improwizuj, jeśli trzeba. Twórz własne kontrakty i rzuć wyzwanie światu.

* Likwiduj cele na różne sposoby – przemykaj się do celu cicho i niepostrzeżenie lub zostawiaj za sobą stosy ciał martwych wrogów.
* Używaj rozbudowanego systemu przebrań, pozwalającego na wtopienie się w tłum, a także na podawanie się za swoją ofiarę.
* Dzięki funkcji Instynktu przewiduj trasę patrolu wroga, wyszukaj drogę ucieczki, znajdź ukrytą broń lub drogę na skróty.
* Do wyboru oryginalna, angielska ścieżka dźwiękowa lub pełna polska wersja językowa z Pawłem Małaszyńskim w roli Agenta 47.

Torchlight II

Wielokrotnie nagrodzona gra Action-RPG powraca! Przed laty bohaterowie Torchlight ocalili swą osadę od zagłady. Źródło mocy pierwotnego zła dostało się jednak w niepowołane ręce, grożąc zachwianiem delikatnej równowagi sześciu żywiołów. Będąc świadkiem przerażającej skali nadchodzącego zniszczenia, postanawiasz ruszyć na wyprawę, której celem jest zdemaskowanie potężnego przeciwnika i pokrzyżowanie jego krwawych planów.

* Gra offline: zapomnij o niedziałających serwerach, przerwanych połączeniach i związanych z tym frustracjach. W Torchlight II bez problemu zagrasz zawsze wtedy, gdy będziesz miał na to ochotę.
* Unikatowe przedmioty: tego, co zdobędziesz w czasie swoich przygód, nie da się kupić w serwisie aukcyjnym. Walcz mieczem, a nie kartą kredytową.
* Gra wieloosobowa: graj ze znajomymi przez Internet za darmo. Bez żadnych opłat.
* Rozwój postaci: modyfikuj swoje postacie w obrębie jednej z czterech klas dostępnych w grze, tworząc wyjątkowych bohaterów o unikatowych umiejętnościach.
* Łatwiejsze sterowanie: Torchlight II oferuje ulepszony interfejs użytkownika, zaprojektowany specjalnie po to, by ułatwić i usprawnić rozgrywkę.
* Otwarty świat: wyjdź poza miasto Torchlight! Podróżuj przez otwarte tereny, odwiedzaj inne miasta, podążaj szlakiem w dzień i w nocy, w deszczu lub śniegu.

War of the Roses: Kingmaker

War of the Roses: Kingmaker jest wieloosobową grą sieciową, której fabułę osadzono w XV—wiecznej Anglii, w czasie krwawej Wojny Dwóch Róż. Dwie gałęzie rodu Plantagenetów – Lancasterowie (czerwona róża) oraz Yorkowie (biała róża) toczą wyniszczającą batalię o prawo do tronu, rękami graczy bezlitośnie eliminując przeciwników na polach średniowiecznych bitew. Dosiądź konia, chwyć za miecz, topór lub łuk i zostań pancerną maszyną do zabijania!

* Ponad 50 realistycznie odwzorowanych broni w 10 kategoriach. Gizarmy, topory, lance i wiele innych.
* Przełomowy system walki konnej – wycinanie wrogów z wierzchowca nigdy przedtem nie było tak ekscytujące.
* Bądź elastyczny: wybierz własny styl walki, rodzaj klingi i metalu z którego ją wykonano, oraz wiele innych opcji.
* System zdobywania nowych poziomów doświadczenia, nagradzający gracza nowymi tytułami, orężem i nie tylko.
* 10 inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami pól bitewnych, cztery tryby gry wieloosobowej przez Internet.
* Nawet do 64 graczy na jednym polu bitwy, obsługa Steam Big Picture i kontrolerów gier.

King’s Bounty: Wojownicy Północy

Seria King’s Bounty zasłynęła dzięki unikatowemu połączeniu elementów turowej gry strategicznej i RPG. Do dziś uważana jest za prekursora Heroes of Might and Magic. Wojownicy Północy to zupełnie nowa część, nie wymagająca posiadania innych tytułów z serii. W grze pojawia się nowy bohater o imieniu Olaf, syn króla Northling. Celem młodego księcia staje się walka z nieumarłymi zasiedlającymi północne ziemie Endorii. W trakcie wyprawy graczom przyjdzie stoczycie epickie walki, dzięki którym Olaf pozna męstwo i miłość. W towarzystwie pięknych Walkirii, które pomogą młodzieńcowi na polu bitwy, wyzwalać będzie lodowe pustkowia Północy, krasnoludzkie lochy oraz Darion – serce Endorii – spod panowania nekromancji.

* Nowa, jedyna w swoim rodzaju rasa wściekłych Wikingów, wycinających przeciwników w przypływie szału bitewnego.
* Nowy bohater główny, potężny książę Wikingów – Olaf, potrafiący przyzywać 5 magicznych walkirii do walki u swego boku.
* Ulepszona konstrukcja drzewka umiejętności, nowe unikatowe talenty oraz przedmioty oferujące specjalne bonusy.
* Dodatkowe czary bitewne oraz nowa szkoła magii runicznej. Zmodyfikowany system walki, obejmujący użycie run.Klemens
2013-05-20 20:16:23