LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Mahakamskie Święto Trunków w Gwincie - dodano nową umiejętność kart

Gwint otrzymał swój pierwszy festiwal – Mahakamskie Święto Trunków. Wraz z nim gracze będą mogli wziąć udział w sześciu nowych wyzwaniach - po trzy na dwóch poziomach trudności.

W ich ramach czeka rozstrzygnięcie pijatyki pomiędzy Krasnoludami Brouvera Hooga a Wyspiarzami Króla Brana, udział w pojedynku bardów (Jaskier zostaje wyzwany przez Draiga Bon-Dhu!), a także ogranie trolla imieniem Trollololo, oburzonego brakiem zaproszenia na święto dla niego i jego bandy.

W wyzwaniach pojawią się nie tylko nowe, dedykowane wydarzeniu karty, ale także sporo interakcji pomiędzy postaciami. Za ich ukończenie otrzymamy punkty doświadczenia i nowy awatar, a w trybie eksperckim, który ma być nie lada wyzwaniem dodatkowo ramkę oraz tytuł. Oprócz tego oczywiście także złoto i pył meteorytowy. I tak, skojarzenia z Oktoberfestem są właściwe!

Mahakamskie Święto Trunków zostało wprowadzone wraz z aktualizacją Zwinne jednostki. Naprawia ona kilka większych błędów utrudniających rozrywkę, ale przede wszystkim dodaje umiejętność „zwinny” ponad czterdziestu różnym kartom. Oznacza to, że będą one mogły zostać wyłożone w dowolnym rzędzie, a nie jak dotąd ściśle określonym dla rodzaju jednostki. Dodano również punkty doświadczenia, które będą przyznawane za ukończone wyzwanie trybu jednoosobowego. Wyzwania ukończone przed wydaniem aktualizacji także otrzymają zaległe doświadczenie.

Popracowano nad balansem rozgrywki, przez co zmieniły się właściwości niektórych kart. Na przykład Niszczące Gradobicie Merigold odtąd może ranić jedynie Brązowe i Srebrne jednostki, a karta Odnowa pozwoli na wskrzeszenie kart Brązowych i Srebrnych, po czym ich siłę bazową zmieni na 10. Wielu kartom zwiększono lub zmniejszono liczbę punktów siły.

Gwint oczekuje również na pierwszą poważną kampanię dla pojedynczego gracza. Wojna Krwi opowie nam historię wojowniczej królowej Meve. Jej premiera została zapowiedziana jeszcze na ten rok.

Źródło:
"Lavdrynka" - GRY-OnLine


Klemens
2017-10-02 19:54:24