LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Mafia III: Sign of the Times ukaże się 25 lipca

Studio Hangar 13 ujawniło termin premiery oraz szczegóły związane z kolejnym dodatkiem do gry Mafia III, zatytułowanym Sign of the Times.

Rozszerzenie zadebiutuje 25 lipca i pozwoli rozwikłać tajemnicę strasznego kultu Ensanglante, którego wyznawcy dokonują rytualnych morderstw w Nowym Bordeaux. Dodatkowo Lincoln wraz z ojcem Jamesem będą próbowali uratować porwaną dziewczynę o imieniu Anna. Twórcy porównują całość do psychologicznego horroru z 1960 roku, a wśród inspiracji wymieniają niechlubne dokonania Charlesa Mansona – przestępcy działającego właśnie w latach 60. XX wieku, który był przywódcą kultu religijnego Rodzina. Jego członkowie dokonali okrutnej zbrodni w domu Romana Polańskiego, zabijając jego żonę oraz kilku przyjaciół.

Nowy dodatek pod względem klimatu będzie zupełnie inny od poprzednich, w których ścigaliśmy skorumpowanego gliniarza czy pomagaliśmy staremu kumplowi. Ma być mroczniej i bardziej tajemniczo. Lincoln nie będzie panem sytuacji, często okaże się mocno zmieszany, nie wiedząc, czy to co widzi to prawda czy fikcja.

Podczas zabawy trzeba będzie szukać poszlak, także przy pomocy latarki ultrafioletowej, i badać ciała. Oczywiście nie zabraknie też klasycznej walki m.in. z psychopatami rzucającymi nożami. Ponadto podczas strzelania będziemy mogli spowalniać czas.

Poprzednie dodatki fabularne sprzedawane są za około 60 zł i najpewniej w tej samej cenie rozprowadzane będzie Sign of the Times. Rozszerzenie wejdzie również w skład przepustki sezonowej.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-07-12 20:14:48