LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Liquid Entertainment pracuje nad kontynuacją Battle Realms?

Studio Liquid Entertainment zasugerowało na oficjalnej stronie, że w przygotowaniu znajduje się nowa odsłona strategii czasu rzeczywistego Battle Realms.

„Po ponad dziesięciu latach od premiery w 2001 roku, zbliżamy się do nowego wydania gry na współczesnych pecetach” – czytamy w jednym z tegorocznych wpisów. Pod koniec marca deweloper potwierdził, że fani tego uniwersum mogą spodziewać się dobrych wieści i jednocześnie przesyłać swoje uwagi na temat gry.

„Szukamy ludzi, którzy chcieliby zobaczyć następnego wielkiego RTS-a z serii Battle Realms i przekazali nam wiedzę zdobytą podczas wielu lat grania” – napisał Ed Del Castillo, prezes Liquid Entertainment. Deweloperzy zbierają pomysły odnośnie tego jak mogłaby wyglądać nowa gra i szukają informacji na temat błędów w pierwowzorze. Gracze mogą wysyłać opinie na specjalny adres email samego Castillo, stworzony specjalnie na potrzeby tego projektu.

Trudno powiedzieć, czy twórcy będą w stanie przywrócić do życia Battle Realms, bo na razie przekazy z ich strony są dość mgliste i enigmatyczne (na forum studia pojawiła się też wzmianka o nowej, przeglądarkowej grze z serii, najwyraźniej tworzonej przez fanów). Od marcowych obietnic minęło trochę czasu, a nie pojawiły się żadne nowe wieści.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine


Klemens
2012-04-25 15:45:23