LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Life is Feudal nabrało realizmu dzięki systemowi zmiennych warunków pogodowych

W grze Life is Feudal: Your Own może w końcu padać deszcz i śnieg. Ten drugi przydaje się do lepienia bałwanów.

Life is Feudal: Your Own to realistyczny symulator średniowiecznego życia stawiający na rozgrywkę sieciową. Gracze starają się w nim przetrwać na własną rękę lub współpracując z innymi budują osady, zbierają jedzenie i walczą z innymi grupami. Dzięki zimowej aktualizacji tytuł nabiera jeszcze więcej realizmu, produkcja wzbogaciła się bowiem o system zmiennych warunków atmosferycznych. Czyste i oświetlone niebo nie będzie już jedyną możliwością - gracze muszą liczyć się z zachmurzonymi dniami, jak i opadami deszczu, a nawet śniegu.

Jak przystało na symulator, pogoda ma wpływ na rozgrywkę - dla przykładu deszcz powoduje szybszy wzrost roślin, a opadający śnieg tworzy hałdy, które rozpuszczą się dopiero po zimie. Pogoda jak w rzeczywistości zmienia się wraz z porami roku, co oznacza często nowe możliwości. Zimą można rzucać w innych śnieżnymi kulkami albo nawet lepić bałwany. Jednocześnie minusowe temperatury niszczą uprawy, a po zaśnieżonym terenie gorzej się chodzi.

Poszczególne warunki przedstawiono na poniższym zwiastunie. Warto dodać, że aktualizacja wprowadza do gry także zmiany w systemie walki, nowe przepisy do craftingu oraz pułapki na większe zwierzęta.Źródło:
Paweł Pochowski - gram.pl


Klemens
2015-12-31 10:48:54