LOGOWANIE
Zarejestruj sie

League of Legends otrzyma Inwazję - kooperacyjny tryb PvE

Studio Riot Games pochwaliło się nowościami, które mają zawitać do League of Legends w najbliższej przyszłości.

Jedną z nich będzie świeżo zapowiedziana Inwazja – pierwszy kooperacyjny tryb PvE, który wkrótce ma trafić na publiczny serwer testowy. Wraz z nim w grze pojawią się nowe skórki Star Guardian dla czempionów, które wcześniej wyciekły do Sieci, oraz specjalnie zaprojektowana mapa Valoran City Park.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Inwazja będzie wariacją na temat starcia graczy z hordami przeciwników, sterowanymi przez sztuczną inteligencją. W tym przypadku pięcioosobowa drużyna zmierzy się z kosmicznymi stworami o różnych umiejętnościach w siedmiu potyczkach, zakończonych starciem z potężnym bossem. Nie będą to jednak tylko walki z coraz silniejszymi falami wrogów, jako że gra będzie losować rodzaj starcia z trzech dostępnych typów. Najbardziej standardowy tryb Survival to klasyczna obrona punktu, ale już dwa kolejne rodzaje nieco zmodyfikują ten schemat. W Ucieczce (Escape) strefa startowa zostanie przeniesiona do odległej lokacji i będzie się przemieszczać do określonego punktu. Zadaniem graczy będzie doprowadzenie przynajmniej jednego członka zespołu do mety, przy czym postacie będą otrzymywać obrażenia, jeśli wyjdą poza poruszającą strefę. Natomiast Obrona będzie połączeniem dwóch pierwszych kategorii – czempioni będą bronić lokacji startowej schowani za specjalną tarczą, a wyjście poza nią będzie obniżać ich punkty zdrowia.

Oprócz tego Riot Games zaoferuje trudniejszy wariant Inwazji. Onslaught (Najazd?) będzie dostępny tylko wówczas, jeśli co najmniej jedna osoba z zespołu ukończyła podstawą wersję zadania, a gracze będą oceniani przez pryzmat poniesionych ofiar oraz czasu potrzebnego na ukończenie gry w ramach poszczególnych etapów. W obu trybach gracze będą mogli korzystać ze sklepu między rundami, nabywając ulepszenia za złoto zdobyte w ostatniej fali. Ciekawym dodatkiem będzie możliwość natychmiastowego wskrzeszenia upadłych towarzyszy za cenę części punktów życia, co da obu herosom czasową niewrażliwość. Nie wiemy jeszcze, kiedy te nowości trafią do pełnej wersji gry, ale zapewne nastąpi to wraz z premierą łatki 7.17, testowanej na Publicznym Serwerze Testowym.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine


Klemens
2017-08-09 18:15:55