LOGOWANIE
Zarejestruj sie

League of Legends doczeka się narzędzia treningowego

Gracze LoL nie będą musieli od razu skakać na głęboką wodę dzięki nowemu narzędziu, które pozwoli im udoskonalić swe umiejętności.

Jeszcze rok temu Riot Games nie przewidywało stworzenia narzędzi treningowych, dzięki którym gracze mogliby udoskonalić swe umiejętności - niekoniecznie podczas walk w Sieci. Wiele osób było zawiedzionych tym ogłoszeniem, więc Riot Games zmieniło zdanie i postanowiło przygotować tryb treningowy - twórcy właśnie rozpoczęli nad nim prace. W tym trybie będzie można ćwiczyć w pojedynkę, testując np. nieznanego bohatera albo sprawdzając działanie poszczególnych umiejętności bez konieczności czekania za każdym razem przez 5 minut. Całość będzie przypominać sparing z workiem treningowym.

- Nasze początkowe podejście do narzędzia treningowego zakładało niewielki zakres, prostotę i łatwość użycia - raczej coś w rodzaju worka treningowego niż w pełni wyposażonej siłowni. Ponadto nie tworzymy tego narzędzia specjalnie dla profesjonalistów. Każdy gracz od Pretendenta po Brąz powinien docenić tryb treningowy dla jednego gracza, który umożliwia ćwiczenie mechaniki i ruchu po mapie. Obecnie nie planujemy rozwijania narzędzia treningowego dla wielu graczy, służącego do treningów zorganizowanych drużyn. Gdy wypuścimy pierwszą wersję narzędzia, sprawdzimy, czy rzeczywiście ułatwia graczom doskonalenie się w pojedynkę.

Narzędzie treningowe pozwoli na korzystanie z nieograniczonego złota, resetowanie czasów odnowienia, blokowanie poziomu czy zatrzymanie pojawiania się stworów.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2016-10-16 14:25:23