LOGOWANIE
Zarejestruj sie

League of Legends - znamy wyniki weekendowego turnieju All-Star 2013

Chińczycy zwyciężyli w części głównej turnieju League of Legends All-Star 2013, który odbył się w weekend w Szanghaju.

W finale grupa najlepszych graczy z tego kraju pokonała drużynę z Korei Południowej. Reprezentacja Europy uległa w rundzie drugiej zespołowi z Ameryki Północnej. Amerykanie odpadli za sprawą zawodników koreańskich.

All-Star 2013 to dość specyficzne wydarzenie, podczas którego w szranki stają drużyny złożone z najlepszych graczy z danego regionu, a nie typowe zespoły esportowe. Prawdopodobnie to było przyczyną porażki ekipy europejskiej. W sieci krążą informacje, że grupa ze Starego Kontynentu nie miała zbyt wielu okazji, aby potrenować, więc w efekcie nie była zgrana. Tego nie można powiedzieć o ekipach azjatyckich, jak zwykle reprezentujących wysoką formę.

W ramach All-Star 2013 zorganizowano także wyzwania poświęcone poszczególnym rolom drużynowym, jakie wypełniają gracze League of Legends. W tych kategoriach także dominowali gracze azjatyccy, głównie Koreańczycy, którzy wygrali dwa spośród czterech finałów. Europejczycy odnieśli za to triumf w kategorii „top lane champion”, w finale pokonując właśnie drużynę koreańską.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine


Klemens
2013-05-27 17:47:24