LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Lara Croft GO pod koniec sierpnia

Podczas targów gamescom Square Enix ujawniło termin wydania swojej nowej produkcji na urządzenia przenośne z Larą Croft w roli głównej.

Lara Croft GO ukaże się na urządzeniach przenośnych 27 sierpnia - ogłosiło Square Enix. To już drugi mobilny spin-off ze słynną panną archeolog, który w krótkim odstępie czasu ujrzy światło dzienne. Nie tak dawno na tabletach i smartfonach z systemem Android zawitała bowiem Lara Croft: Relic Run.

W związku z nadchodzącą premierą Lara Croft GO Square Enix ogłosiło konkurs. Do 21 sierpnia nadsyłać można prace graficzne inspirowane tą właśnie produkcją. Na najlepszych czekają nagrody oraz prestiż - ich dzieła będą bowiem pokazywane na PAX Prime, które jeszcze w tym miesiącu odbędzie się w Seattle. Wyróżnione projekty zostaną nawet wystawione na aukcję, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie organizacji charytatywnej Child's Play.

Lara Croft GO zostało ogłoszone podczas tegorocznego E3. Jest to gra logiczna, która rozwiązaniami przypomina inną mobilna produkcję Square Enix, Hitman GO.

Źródło:
Patryk Purczyński - gram.pl


Klemens
2015-08-08 11:01:58